EtusivuApteekkikosmetiikkaLouis WidmerKasvojen puhdistus Louis Widmer Facial Freshener 200 ml (Hajustettu)

Louis Widmer Facial Freshener 200 ml (Hajustettu)

(Laji : Hajustettu)

Tuotetta on varastossa
Toimitusaika: 1-3 päivä(ä)
15,50 €


Virkistävä alkoholiton kasvovesi sopii kaikille ihotyypeille. Kasvovesi täydentää puhdistusta. Biostimuliinit ovat tehokkaita kosteuttajia ja niillä on erinomainen vedensitomiskyky. Pantenoli ja Aloe Vera rauhoittavat ärtynyttä ihoa. Kasvoveden jälkeen ihovoiteet imeytyvät paremmin ihoon ja iho voi käyttää tehokkaammin hyväkseen niiden vaikuttavia aineita.

Käytä aamuin ja illoin; puhdista iho ensin puhdistusemulsiolla tai puhdistusgeelillä ja/tai kuorintageelillä, kostuta tämän jälkeen kuiva vanu kasvovedellä ja pyyhi kasvot, kaula, décoltee ja niska.

Saatavana sekä miedosti hajustettuna että hajusteettomana.


Maahantuoja: Louis Widmer Oy

Valinta: Louis Widmer Facial Freshener 200 ml

Tuotenro Laji Tila Hinta
7611480200427 Hajustettu 15,50 €
7611480200434 Hajusteeton 15,50 €

Louis Widmer Facial Freshener 200 ml (Hajustettu) Tuotteen lisätiedot

Tuotteen vanhenemispäivä 28.2.2013
Ainesosat Aqua, Butylene Glycol, Panthenol, Sorbitol, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, Cocamidopropyl Betaine, Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Glycerin, Disodium EDTA, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Chloride, Menthol, Propylparaben, Camphor, Collagen Amino Acids, Hydroxycitronellal, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Limonene, Amyl Cinnamal, Eugenol, Citronellol, Ethylhexylglycerin, Simethicone.
Laji Hajustettu
Selaa tätä tuoteryhmää: Kasvojen puhdistus

Asiakkaat, jotka ostivat tämän tuotteen, ostivat myös