Kundernas betyg på 06432100025920
Antal betyg: 4
Medelbetyg: 4,5
Erittäin kosteuttava
från Leena på 2019-08-04
Säärten iho oli ennen tätä tuotetta erittäin hilseilevää. Tätä käytettyäni ei hilseilyä enää ole. Käytän tätä 2xpäivässä. Imeytyy hyvin iholle. Paras.
Huippu voide
från Anonym på 2017-04-26
Joudun läträämään työni puolesta käsiä sekä vedellä että käsidesillä lukemattomia kertoja päivässä. Sen takia käteni olivat todella kuivat ja iho herkistynyt. Nyt olen pari viikkoa käyttänyt tätä tuotetta ja käsien iho on parantunut normaaliksi. Kokeilin tätä myös perioraalidermatiitin hoidossa ja se helpotti kutina- ja rakkulaoireilua.
Todella toimiva perusvoide
från Anonym på 2016-06-04
Ostin keratosis pilariksen (diagnosoitamatta) hoitoon käsivarsiin. Aamuin illoin levittänyt ohuen kerroksen. Kuivuu nopeasti eikä jätä tahmaista tunnetta. Punaiset näppylät käsivarsissa ovat vaalentuneet ja osittain kadonneet. Kuivan ihon kutina on myös lähtenyt. Voin suositella lämpimästi!
Alla inkommande betyg läggs upp av faktiska besökare/webbutikskunder och deras innehåll kontrolleras av operatören genom en visuell inspektion.